KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15539124
nr 1553 9124
Bengt Crantz
(1916-2001), Sverige
Oljemålning, Stilleben, Signerad. Olja på pannå, 85x60 cm, yttermått inklusive ram: 89x66 cm
Bengt Crantz, svensk bildkonstnär född 1916, död 2001.
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 18:56:11
300 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr